Warsztaty duchowe

Sfera duchowości i techniki z nią związane – Warsztaty duchowe Jana Popko

Dla niektórych sfera duchowości jest czymś niepojętym i niedostrzegalnym. Rzeczy takie jak pismo automatyczne, jasnowidzenie czy podróże astralne są czymś co interesuje wielu ludzi, jednak, aby dowiedzieć się więcej na temat tych technik potrzeba dobrego nauczyciela. Taką osobą jest Jan Popko, który jest nauczycielem świadomego życia i mistrzem duchowym. Swoją wiedzę przekazuje w formie warsztatów duchowych, jak również za sprawą Akademii Wiedzy Duchowej, która jest bogata w opisy najróżniejszych technik duchowych.

Jasnowidzenie, skale astralne i pismo automatyczne. O tym uczy Akademia Wiedzy Duchowej

Akademia Wiedzy Duchowej Jana Popko jest źródłem wiedzy na temat duchowości, szeroko rozumianego rozwoju człowieka, budzenia świadomości i wejścia w obszary Quantum.

Akademia Wiedzy Duchowej bogactwo materiałów
W Akademii Wiedzy Duchowej znajdziesz bogactwo materiałów, które otwierają drzwi do głębszego poznania.

Jan Popko w tym projekcie zgromadził masę przeróżnych materiałów, które opisują techniki duchowe. Zaliczyć do nich można Świątynie serca, która pomaga w odnalezieniu siły. Inną techniką jest z kolei jasnowidzenie. Autor twierdzi, że jasnowidzenie jest wszechobecne i towarzyszy na co dzień. Kluczem do jego poznania jest jednak odpowiednia świadomość. W Akademii Wiedzy Duchowej można również zgłębić wiedzę na temat skal astralnych i wahadełkowania. Technika tak pozwala na znalezienie odpowiedzi. Wykorzystanie wahadełka może pomóc w uzyskaniu wiedzy na temat stanu zdrowia czy też przyszłości.

Techniki leczenia na odległość w wykonaniu Jana Popko

Poza nauczaniem technik związanych z duchowością, Jan Popko działa również jako bioenergoterapeuta. Wykorzystuje on techniki polegające na koherencji pól energetyczno-duchowych. Pozwala mu to na zwalczanie chorób nie tylko fizycznych, lecz także psychicznych. Pomaga on swoim pacjentom w zachowaniu spokoju i niwelowaniu stresu. Jan Popko w ten sposób leczy nie tylko ludzi, ale również zwierzęta domowe i hodowlane. Twierdzi, że zwierzęta również chcą być zdrowe i spokojne. Poza leczeniem ciała i psychiki, Jan Popko twierdzi, że prezentowane przez niego techniki są w stanie ulepszyć nawet relacje między ludźmi.