Techniki i medytacje duchowe

Techniki i medytacje duchowe – Czego może nauczyć Jan Popko?

Techniki duchowe są czymś, co ciężko poznać w pojedynkę bez dostępu do odpowiedniej wiedzy. Są jednak osoby, które poza światem fizycznym, chcą poznać też właśnie sferę duchową. Istnieje wiele technik tego typu. Mogą być to medytacje duchowe, wahadełkowanie czy też podróże astralne i jasnowidzenie. W nauce takich technik duchowych pomóc może Jan Popko, czyli nauczyciel świadomego życia i mistrz duchowy. Prowadzi on warsztaty duchowe i obszerny projekt Akademii Wiedzy Duchowej.

Medytacja dla każdego

Medytacja to chyba jedna z najpopularniejszych technik duchowych, którą wykonują często nawet osoby, które nie nastawiają się na większe zgłębienie wiedzy duchowej. To bardzo popularna technika, gdyż daje ona dużo ukojenie i spokoju. W internecie znaleźć można bardzo wiele technik medytacji i wszelkiego rodzaju poradniki. Medytacje duchowe opisuje również na swojej stronie Jan Popko. Twierdzi on, że w bardzo łatwy sposób można się zamknąć na informacje i możliwości, jakie jeszcze jest w stanie dać medytacja i opisuje jakie techniki sprawdzają się najlepiej.

Medytacja dla każdego
Każdy może skorzystać z medytacji

Akademia Wiedzy Duchowej – Nauczanie technik duchowych

Jan Popko poprzez projekt warsztatów duchowych i Akademii Wiedzy Duchowej stara się nauczać przeróżnych technik duchowych. Można do nich zaliczyć wahadełkowanie. Polega ono na wykorzystaniu wahadełka w celu uzyskania informacji na nurtujące pytania. Wahadełko to stożek zawieszony na sznurku, który można zakupić w sklepie, lub też wykonać własnoręcznie. Poza wahadełkowaniem, w Akademii Wiedzy Duchowej można zyskać informacje na temat jasnowidzenia. Autor twierdzi, że jest to proces towarzyszący nam na co dzień i powszechny. Efekty przynosi jednak tylko, gdy jasnowidzenie połączone jest ze świadomością. Ponadto można dowiedzieć się czym jest Świątynia Serca, która pomaga znaleźć siłę. Zbigniew Jan Popko tłumaczy również czym są podróże astralne. Na stronie opisuje je jako doświadczenie wypełnione wiedzą i inspiracją.