Podróże astralne

Skale astralne, medytacja, podróże astralne – Warsztaty duchowe Jana Popko

 

Zapewne wielu z nas czasami zastanawiało się czym są techniki takie jak medytacja, jasnowidzenie i inne elementy świata duchowego. Jest to coś czego naucza właśnie Jan Popko. Jest on nauczycielem świadomego życia jak też mistrzem duchowym. Sfera duchowa jest czymś czego nie jesteśmy w stanie dostrzec na pierwszy rzut oka. Z tego właśnie powodu, osoby, które chcą posiąść tą wiedzę potrzebują dobrego nauczyciela. Wiedzy na tematy takie jak skale astralne, jasnowidzenie czy podróże astralne udziela Jan Popko w swojej Akademii Wiedzy Duchowej.

Akademia Wiedzy Duchowej – Czym ona jest i jakich technik uczy?

Akademia Wiedzy Duchowej jest projektem Jana Popko. W akademii naucza on wielu różnych technik duchowych, które mają dostarczyć wiedzy i mądrości. Autor przygotował wiele różnego typu materiałów, które wyczerpująco wyjaśniają najróżniejsze zagadnienia sfery duchowej. W Akademii Wiedzy Duchowej możemy dowiedzieć się np. czym są skale astralne i wahadełkowanie. Można powiedzieć, że odpowiadają one na nurtujące pytania. Wahadełkowanie pomaga w znalezieniu odpowiedzi na pytania związane ze zdrowiem czy też przyszłością. W akademii porusza się również temat Świątyni Serca. Są tam prowadzone nauki na temat tego, jak odnaleźć w sobie niedostrzegalną moc. Jan Popko udziela też informacji na temat podróży astralnych. Są to według niego doświadczenia, które pełne są inspiracji i wiedzy. Jan Popko naucza również jasnowidzenia. Jest to proces wymagający świadomości. To właśnie dzięki niej, jasnowidzenie ma przynosić oczekiwany efekt.

Bioenergoterapia – Leczenie ludzi i zwierząt na odległość

Jan Popko działa również jako uzdrowiciel na odległość. Leczy zarówno ludzi jak też i zwierzęta. Jego techniki pomagają w zwalczaniu chorób zarówno w sferze fizycznej jak też duchowej. Mają one na celu pomóc w niwelowaniu stresu, gniewu jak też w polepszeniu kontaktu między ludźmi. Jego techniki polegają na koherencji pól energetyczno-duchowych.