BLOG

 

Jasnowidzenie jak zacząć – Nauka duchowości ze Zbigniewem Janem Popko

Techniki duchowe są czymś, co często trudno jest pojąć. Sfera duchowości jest ciężka do dostrzeżenie z racji na ludzki umysł, który zdecydowanie lepiej pojmuje to, co fizyczne i materialne. Pewnie wielu zastanawia się jasnowidzenie jak zacząć. W zrozumieniu różnych technik pojęciu duchowości pomaga Zbigniew Jan Popko. Jest to mentor medytacji, nauczyciel świadomego życia, bioenergoterapeuta jak też mistrz duchowości.

 

Zbigniew Jan Popko – Nauczyciel duchowości

 

Duchowość, aby była zrozumiana potrzebuje nauczyciela. Zbigniew Jan Popko postanowił zatem poprowadzić Akademie Wiedzy Duchowej. Jest to projekt, który pomaga dowiedzieć się jasnowidzenie jak zacząć i nie tylko. Jego strona obfituje w różnorodne artykuły dotyczące sfery duchowej. Zbigniew Jan Popko działa również w warsztatach online jak też prowadzi sklep internetowy z najróżniejszymi rzeczami takimi jak tematyczne książki, wahadełka czy wisiorki.

 

 Akademia Wiedzy Duchowej

 

Projekt Akademii Wiedzy Duchowej prowadzony przez Jana Popko jest źródłem wiedzy na temat sfery duchowości. Są tam przygotowane staranne i wyczerpujące artykuły dotyczące jasnowidzenia, wahadełkowania czy też podróży astralnych. Dużo wiedzy można wynieść też z oferowanych przez autora warsztatów duchowych.

 

 Techniki medytacyjne Jana Popko

 

Medytacja jest czymś bardzo popularnym. Wielu ludzi, nawet takich, którzy nie są zaawansowani w tematyce duchowości korzysta z medytacji. Daje ona oczywiście spokój, komfort psychiczny i relaksuje. Jan Popko twierdzi jednak, że nie zawsze potencjał medytacji jest wykorzystywany. Opisuje on, że w wielu poradnikach omijane są istotne kwestie, które nie pozwalają uwolnić potencjału medytacji. Postanowił więc przedstawić w swoich naukach techniki, które ten potencjał uwalniają.

 

 Uzdrawianie na odległość

 

Zbigniew Jan Popko działa też jako bioenergoterapeuta. Jego działania polegają na wpływaniu własną energią na drugiego człowieka. Dzięki temu stara się leczyć nie tylko ciało, ale też psychikę człowieka, jego problemy egzystencjalne i relacje międzyludzkie. Pomaga w ten sposób zarówno ludziom, jak i zwierzętom.