Artefakty

 

Jan Popko i jego duchowe metody poznania świata duchowego

 

Świat duchowy i nasze wewnętrzne sprawy egzystencjalne są czymś bardzo zawiłym i często niewidocznym na co dzień. Niektórzy jednak w swoim życiu starają się wykorzystać zebraną przez lata wiedzę i zrozumieć to, w jaki sposób działa energia człowieka i świat duchowy. Do takich ludzi należy właśnie Zbigniew Jan Popko, który postanowił nauczać ludzi spragnionych wiedzy egzystencjalnej i duchowej. Opracował on różnego typu nauki i w autorski sposób przygotował program nauczania polegający na zrozumieniu swojej egzystencji i świata, który nas otacza. Czego zatem może nauczyć nas Jan Popko?

 

Artefakty – Krąg ognia

 

Krąg ognia Jan Popko przedstawia jako artefakt, który ma siłę większą niż całe 20 lat nauk uczonych w Tybecie. Pomaga on w poszukiwaniu prawdy o świecie i samym sobie. Krąg ognia pomaga też w wyzwoleniu.

 

Akademia Wiedzy Duchowej – Czym jest w praktyce?

 

Krąg ognia to nie jedyna rzecz, o której naucza Jan Popko. Prowadzi on Akademię Wiedzy Duchowej, która również dostarcza ogromnej dawki wiedzy na temat świata duchowego i egzystencji. Nauki przygotowana przez Jana Popko mówią o jasnowidzeniu. Autor programu twierdzi, że z jasnowidzenia korzysta się na dzień, a kluczem jest to, aby towarzyszyła temu świadomość. Inne nauki dotyczą z kolei skal astralnych i wahadełkowania. Jest to sposób odczytywania informacji z przestrzeni energetycznej i duchowej. Dzięki temu można odpowiedzieć sobie na nurtujące pytania. W Akademii Wiedzy Duchowej Jan Popko naucza też podróży astralnych. Autor opisuje je jako interesujące doświadczenia pełne wiedzy, inspiracji i nieznanych wcześniej doznań.

 

Uzdrawianie na odległość – Autorska metoda Jana Popko

 

Uzdrawianie na odległość w wykonaniu Jana Popko polega na koherencji pól energetyczno-duchowych. Autor twierdzi, że przy odpowiedniej postawie można bardzo szybko zauważyć efekt. Działania tego typu mogą wpłynąć pozytywnie nie tylko na zdrowie fizyczne, ale też i psychiczne człowieka.

Uzdrawianie na odległość